Program partnerski kasyn i iGaming z kartami na stole

Program partnerski RevShare dla kasyn i iGamingu, z CPA i hybrydą w miarę awansu: jedna rejestracja, wiele marek kasyn. Wystarczy wybrać markę → GEO → landing, odebrać link śledzący i obserwować, jak kliknięcia i FTD napływają w czasie rzeczywistym, a potem wspinać się po jawnej drabinie poziomów, zamiast prosić o podniesienie stawki.

Dołączenie za darmoRevShare od pierwszego dniaNatywna aplikacja iOS i Android
Event streamSTREAMING
14:32:08FTDFirst depositDE+$180.00
14:32:05CLICKClick attributedBR
14:31:58REGRegistrationDE
14:31:49DEPDepositCA+$95.00
14:31:41CLICKClick attributedFI
14:31:30FLAGProxy flaggedNL
14:31:22FTDFirst depositBR+$120.00
14:31:15CLICKClick attributedDE
14:31:02PAYPayout approved—$2,140.00
14:30:55REGRegistrationCA
14:30:47CLICKClick attributedJP
14:30:39DEPDepositDE+$60.00
14:32:08FTDFirst depositDE+$180.00
14:32:05CLICKClick attributedBR
14:31:58REGRegistrationDE
14:31:49DEPDepositCA+$95.00
14:31:41CLICKClick attributedFI
14:31:30FLAGProxy flaggedNL
14:31:22FTDFirst depositBR+$120.00
14:31:15CLICKClick attributedDE
14:31:02PAYPayout approved—$2,140.00
14:30:55REGRegistrationCA
14:30:47CLICKClick attributedJP
14:30:39DEPDepositDE+$60.00
55%
Najwyższy próg RevShare
10
Sloty sub-id na link
90
Dni ruchomego okresu
5
Sygnały atrybucji
01Start

Zostań afiliantem kasyn w trzech krokach

01

Załóż darmowe konto

Samoobsługowa rejestracja, bez karty i bez rozmowy weryfikacyjnej. Jesteś w środku w kilka minut — w przeglądarce albo prosto z aplikacji mobilnej.

02

Zbuduj swój link

Wybierz markę, GEO, na którym działasz, i nazwany landing. Link śledzący buduje się sam, z sub-id i deep-linkami, gdy ich potrzebujesz.

NovaBetDEWelcome100
affilify.partners/r/x7Kp2m▎
03

Śledź, wspinaj się, odbieraj wypłaty

Patrz, jak kliknięcia i FTD napływają w czasie rzeczywistym, wspinaj się po jawnej drabinie poziomów i zbieraj prowizje CPA, RevShare lub hybrydowe w swoim portfelu.

02Zarobki

RevShare do 55%: jawna drabina

RevShare to udział w NGR i od niego zaczyna każdy: poziom Trial obejmuje wyłącznie RevShare. CPA i hybryda odblokowują się na poziomie Bronze, po kwalifikujących się depozytach i weryfikacji przez admina. Jeden poziom na całej platformie, obowiązujący we wszystkich markach, liczony w ruchomym oknie 90 dni, ze stawką każdego progu opublikowaną z wyprzedzeniem. Stawki są ustalane per marka i pokazywane przed rozpoczęciem promocji; wyróżniający się partnerzy dostają ponad to spersonalizowane deale.

Trial
25% RevShare
Bronze
30% RevShare
Silver
35% RevShare
Gold
40% RevShare
Platinum
47% RevShare
Diamond
55% RevShare

Jeden globalny poziom, dowolny model — RevShare, CPA, CPL, CPR lub hybryda · stawki ustalane per marka

RevShare według poziomu
PoziomRevShare
Trial25%
Bronze30%
Silver35%
Gold40%
Platinum47%
Diamond55%

CPA i hybryda odblokowują się od poziomu Bronze. Stawki są ustalane per marka i pokazywane przed rozpoczęciem promocji.

03Modele rozliczeń

RevShare od NGR albo CPA za gracza

Dwa sposoby, w jakie zarabia afiliant w hazardzie, i arytmetyka stojąca za każdym. Do wyboru per marka i per GEO, można też łączyć.

RevShare

Udział w przychodzie netto z gry, który generują twoi gracze, wypłacany co miesiąc tak długo, jak grają. NGR to kwota, która zostaje operatorowi po odjęciu bonusów, obciążeń zwrotnych i prowizji płatniczych, więc duża wpłata nie oznacza automatycznie dużej prowizji. O tym, czy udział w przychodach się opłaca, decyduje klauzula ujemnego przeniesienia: czy stratny miesiąc przechodzi z twoim graczem na kolejny.

CPA

Stała kwota za każdy kwalifikowany pierwszy depozyt. Łatwa do zaplanowania, ale ogranicza zarobek dokładnie na tym graczu, który okazuje się wart tysiąca innych. Ruch kasynowy i bukmacherski wycenia się tu inaczej, bo obstawiający wpłacają częściej i przegrywają wolniej.

Hybryda

Niższy CPA z góry plus obniżony udział w przychodach później. Kosztuje z obu stron i daje płynność, dopóki nowe GEO się nie sprawdzi.

04Narzędzia

Zbudowane dla tych, którzy żyją ze swojego ruchu

Portfel, który możesz audytować

Każda prowizja jest powiązana ze swoją konwersją. Idempotentne śledzenie wypłat — bez podwójnych zaksięgowań i bez tajemniczej matematyki.

RevShare · May$2,140.00PAID
CPA · 12 FTDs$1,440.00PAID
Hybrid · April$3,260.00DUE

Sieć sub-afiliantów

Zapraszaj sub-afiliantów i buduj własne drzewo wewnątrz platformy — widoczne, uporządkowane, Twoje.

you
partner_07 · 12 subs
mediabuyer_de
junior_x · new

Natywna aplikacja iOS i Android

Twoje statystyki, kreator linków, portfel i czat wsparcia w kieszeni — z powiadomieniami push i blokadą biometryczną.

Atrybucja, która przeżywa przeglądarki

Postbacki server-to-server sprawiają, że Twoje konwersje są liczone nawet wtedy, gdy cookies i blokery reklam wchodzą w drogę.

Statystyki na żywo, co do sekundy

Kliknięcia, rejestracje i FTD napływają na bieżąco z dokładnymi znacznikami czasu, GEO i sub-id — bez dziennych eksportów i bez „statystyki zaktualizują się o północy”.

Linki, które budują się same

Wybierz markę → GEO → landing i działaj. 10 slotów sub-id i przekazywanie deep-linków do prawdziwego śledzenia kampanii.

Wolisz surowe dane? Pobieraj własne statystyki przez API afilianta.

Czysty ruch dostaje zapłatę. Oszustwo dostaje bana.

Jakość ruchu jest sprawdzana bez przerwy, a kontrole są dokładniejsze, niż większość zakłada. To chroni operatorów, do których wysyłasz ruch, i chroni Twoje zarobki przed rozwodnieniem przez oszustów. Graj czysto, a platforma jest po Twojej stronie; szczegóły znajdziesz tutaj: Regulamin.

Program partnerski kasyn — FAQ

Jak dołączyć do programu partnerskiego kasyn AFFILIFY?+

Zarejestruj się samodzielnie — bez karty i bez rozmowy sprzedażowej. Wybierz markę, swoje GEO i landing; link śledzący buduje się sam, a pierwsze kliknięcia widzisz w czasie rzeczywistym.

Ile zarabia afiliant kasyn z AFFILIFY?+

Warunki są ustalane per marka i pokazywane, zanim zaczniesz promować. Twój poziom obowiązujący na całej platformie ustala stawkę: jawna drabina startuje od RevShare już pierwszego dnia i wspina się próg po progu, a deale CPA i hybrydowe odblokowują się w miarę weryfikacji Twojej jakości. Wyróżniający się partnerzy negocjują spersonalizowane warunki ponad swoim progiem.

Kiedy i jak dostaję wypłatę?+

Prowizje trafiają do portfela AFFILIFY jako oczekujące i stają się dostępne 15. dnia każdego miesiąca; stamtąd można zlecić wypłatę na zapisaną metodę płatności. Przed zwolnieniem jakiejkolwiek wypłaty wymagana jest weryfikacja tożsamości (KYC). Śledzenie wypłat jest idempotentne, więc nie ma podwójnych zaksięgowań ani znikających sald.

Jaki procent RevShare płaci AFFILIFY?+

Jawna drabina zaczyna się od 25% RevShare na poziomie Trial i sięga 55% na poziomie Diamond: Bronze 30%, Silver 35%, Gold 40%, Platinum 47%. Stawki są ustalane per marka i pokazywane przed rozpoczęciem promocji, a poziom jest oceniany w ruchomym oknie 90 dni.

Czy obowiązuje przenoszenie ujemnego salda?+

RevShare jest naliczany od NGR, a przenoszenie ujemnego salda ustala każdy operator dla swoich umów RevShare. Tam, gdzie obowiązuje, stratny miesiąc jest rozliczany z kolejnym, zamiast zostać umorzony. Przed rozpoczęciem promocji warto sprawdzić warunki marki, a jeśli ich nie określają, zapytać wsparcie.

Jak przejść z RevShare na CPA?+

Każdy zaczyna od poziomu Trial z RevShare. Gdy kwalifikujące się depozyty we wszystkich markach osiągną wymagany próg, admin weryfikuje ruch i przenosi konto na poziom Bronze, gdzie odblokowują się umowy CPA i hybrydowe. Wyższe poziomy są liczone w ruchomym oknie 90 dni, a każdy awans weryfikuje admin.

Czy dołączenie do programu partnerskiego jest darmowe?+

Tak. Dołączenie nic nie kosztuje i nie ma żadnego minimalnego zobowiązania — zarejestruj się, zbuduj link i zobacz pierwsze śledzone kliknięcia w kilka minut.

Czy mogę przyprowadzić sub-afiliantów?+

Tak. Zapraszaj sub-afiliantów pod swoje konto i buduj własną sieć — drzewo poleceń jest natywną częścią platformy, w przeglądarce i w aplikacji mobilnej.

Jaki ruch jest niedozwolony?+

Każdy, który nie jest prawdziwy: samoklikanie, ruch botów, oszustwa z zachętami i mylące kreacje. Jakość ruchu jest sprawdzana bez przerwy, więc potwierdzone oszustwo oznacza bany i cofnięte zarobki. Płacimy za czysty ruch.

Twoje pierwsze śledzone kliknięcie dzieli od Ciebie kilka minut

Dołącz za darmo, zbuduj link i patrz, jak liczby się ruszają — w panelu webowym albo w aplikacji mobilnej.